Agnieszka :) :) ;)

Joined on: 2019-06-27
Kraków, Poland
Verified

Dziękuję, że kliknąłeś w moje portfolio, pozwól, że z krótka Ci się przedstawię.

Mam na imię Agnieszka i mieszkam w Krakowie, ukończyłam studia wyższe na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka, dodatkowo w ostatnim czasie podjęłam decyzję o dalszym kształceniu w celu zdobycia wiedzy z zakresu technik sterylizacji medycznej.

Od maja 2019 pomagam współtworzyć markę Heritage Medical, pisząc teksty na bloga, treści na ulotki promocyjne, opisy produktów, a także w całości prowadzę ich fanpage.

https://urzadzenia-medyczne.com.pl/

https://www.facebook.com/heritagemedical/

Specjalizuję się w formach krótkich, podsumowaniach oraz tekstach zwięzłych, które mają stanowić kwintesencję danego problemu.

Jeśli chodzi o mój charakter myślę, że jestem pogodną osobą, pozytywnie nastawioną do świata i gotową na nowe wyzwania .

Współpraca z Heritage Medical

Od maja 2019 prowadzę Fanpage marki Heritage Medical, tworzę wpisy, najczęściej krótkie zwarte treści, zachęcające do interakcji, a także proste teksty stanowiące podsumowanie danego tematu.

Notatka " O Nas "

Nasza firma posiada 10 letnie doświadczenie w sprzedaży profesjonalnych urządzeń medycznych. W skład naszej oferty wchodzą jedynie produkty godne zaufania, charakteryzujące się wysoką jakością wykonania oraz intuicyjnością w obsłudze. Każdy produkt testujemy na sobie i staramy się go dokładnie poznać aby mieć świadomość co sprzedajemy :).

Staramy się również wspomagać branże medyczną propagując zdrowy styl życia, zachęcając do samokontroli swojego stanu zdrowia, poprzez motywowanie do regularnego mierzenia ciśnienia oraz monitorowania składu ciała, a także zachęcając do stosowania zdrowej zbilansowanej diety. Tego typu tematykę podejmujemy we wpisach na naszym blogu, materiałach dodatkowych oraz poradnikach przygotowanych dla naszych klientów.

Dołączona ulotka informacyjna firmy Heritage Medical zwiera kolejny przykład moich możliwości.

https://www.facebook.com/heritagemedical/ download: Ulotka-ogolna-A4_00000003.pdf

No reviews.