Costako Sp. z o.o.

Costako Sp. z o.o.

Joined on: 2019-08-08
Rzeszów, Poland
Verified

Cześć wszystkim odwiedzającym ten profil!

Jestem Patrycja i reprezentuję firmę Costako, którą tworzy zespół specjalistów branży e-commerce. Oferujemy swoim klientom kompleksową obsługę sklepów internetowych i platform sprzedażowych. Unikalne treści na stronie to podstawa, aby zwiększyć skuteczność sprzedaży, nasz zespół copywriterów, jest gotowy, aby podjąć się tego zadania.

Oferujemy usługę Content Cloud, czyli tworzenie technicznych opisów produktów, usługi copywriterskie zgodne z SEO, usługi outsourcingowe, optymalizację sklepów na potrzeby pozycjonowania, tłumaczenia specyfikacji, itp. Każdy klient może liczyć na pełne wsparcie merytoryczne i techniczne, z naszej strony. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, cały czas się rozwijamy i poszerzamy wiedzę w zakresie nowych rozwiązań w e-commerce.

Polecam nas całym sercem i zapraszam do współpracy :)

Copywriting

Tworzymy profesjonalne treści - artykuły tematyczne, opisy na www oraz profesjonalne opisy produktowe. Współpracujemy ze sprawdzonymi copywriterami, jednocześnie wyróżniamy się niskimi stawkami.

W ramach tej usługi oferujemy:

  • research tematyczny
  • opracowanie dedykowanych treści marketingowych (copywriting)
  • weryfikację i korektę tekstu
  • weryfikację unikalności opisu pod kątem SEO
  • weryfikację unikatowości systemem antyplagiatowym
  • własne treści: slogan reklamowy Twojej firmy lub inne dedykowane treści

download: COSTAKO_portfolio_opisy_marketingowe.pdf

Opisy produktów (specyfikacja techniczna, zdjęcia, itp.)

Tworzymy i udostępniamy profesjonalne informacje produktowe w zestandaryzowanym formacie. Integrujemy się z platformami sprzedażowymi oraz sklepami internetowymi tak, aby pobranie opisów produktów odbywało się automatycznie bez konieczności czasochłonnego uzupełniania danych.

http://opisy.contentcloud.pl/ download:

No reviews.