Daniel Badecki

Daniel Badecki

Joined on: 2019-08-29
Poznań, Poland
Verified

Jestem studentem kompozycji na Akademi Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Ukończyłem studia magisterskie na kierunku administracja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z wynikiem bardzo dobrym.

Obsługuję programy do tworzenia i edycji muzyki Logic Pro X oraz GarageBand, jak również programy do tworzenia i edycji nut: Sibelius oraz Musescore. Przygotuję muzykę do różnych projektów, w różnej stylistyce. Mogę również przygotować aranżacje na życzenie Klienta na różny skład instrumentalny. Świadczę usługi przepisywania nut z rękopisów, starych wydań, włącznie z możliwością wyodrębnienia głosów orkiestrowych. Posiadam także umiejętność zapisu w nutach utworu znalezionego np. w internecie (tzw. transkrypcja nagrań).

Ponadto interesuje się montażem filmowym. Z przygotowanego i dostarczonego przez Klienta materiału dokonam montażu filmowego na różne okazje (np. eventy, reklamy, filmy krótkometrażowe, filmy okolicznościowe). W tym celu korzystam z programów Da Vinci Resolve. W przypadku braku materiałów jestem w stanie zaproponować usługi podmiotów profesjonalnie zajmujących się fotografią i filmowaniem. Nakręcenie określonego materiału, wiąże się jednak z wyższą ceną usługi, która obejmowałaby wówczas wykonanie zdjęć wraz z montażem filmu.

Biegle posługuje się językiem niemieckim (uzyskałem certyfikat językowy na poziomie B2). Dodatkowo posiadam znajomość obsługi programów prawnych takich jak LEX oraz Legalis. Pracowałem zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym, gdzie wymagana była dobra znajomość prawa administracyjnego (w szczególności prawa zagospodarowania przestrzeni), podatkowego i cywilnego. W swoim dorobku posiadam również publikacje naukowe, dotyczące szeroko rozumianego prawa administracyjnego. Uczestniczyłem również w konferencjach naukowych poświęconych tej gałęzi prawa.

Interesuje się także sportem oraz mediami (radio, prasa, telewizja). Oprócz zleceń sctricte muzycznych, montażowych czy biurowych, chętnie podejmę się również wyzwań medialnych dotyczących pisania tekstów w obszarze muzyki, sportu (piłka nożna, kolarstwo, lekkoatletyka, koszykówka, sporty zimowe) i spraw społecznych w szczególności prawa. Chętnie użyczę swego głosu jako lektor.

Kompozycje własne

https://soundcloud.com/user-980671042 download:

"Pojęcie inwestora zastępczego w procesie budowlanym"

Artykuł naukowy zamieszczony w "Zeszytach Studenckich Kół Naukowych Wydziału Prawa i Administracji UAM", 2017, s. 9-23.

http://yadda.icm.edu.pl/yadda/element/bwmeta1.element.desklight-39d35855-041b-4b95-bcaf-ec16c94fdf72 download: 01_BADECKI.pdf

Podstawy skargi kasacyjnej w postępowaniu sądowoadministracyjnym

Glosa do Wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego z dnia 16 stycznia 2013 r., I OSK 2483/12, zamieszczona w czasopiśmie naukowym: "Gdańskie Studia Prawnicze - Przegląd Orzecznictwa", 2017, nr 4, s. 25-34.

download:

No reviews.