Kostawis

Joined on: 2018-05-24
Bydgoszcz, Poland
Verified
SKILLS: cmscssdatabasesexcelhtml5multimedia presentationonline shoppower point

Jestem osobą ambitną i rządną wiedzy. Informatyka jest moją pasją, a konkretnie tworzenie stron internetowych. Posiadam obszerną wiedzę w językach front-end ' owych takich jak HTML5 czy CSS. Wykonałem wiele projektów, które pozwoliły mi nauczyć się stosować przyswojoną wiedzę w praktyce. Do powierzonego zlecenia podchodzę rzetelnie i z entuzjazmem. Wierzę, że nowe zadania pozwolą rozwinąć mi skrzydła. Biegle posługuję się również takimi programami jak Power Point czy Excel. Chętnie zajmę się tematyką prezentacji multimedialnych, czy tworzeniem tabel i uporządkowywaniem danych w nich.

1. pozycja przedstawia jeden z nielicznych projektów, które wykonałem na zlecenie (reszta była robiona na potrzeby własne oraz w ramach ćwiczeń, rozwiązywaniem problemów z kodem, czy stosowaniem wiedzy w praktyce) 2. pozycja przedstawia portfolio internetowe

Strona na zlecenie

Wykonałem stronę dla rodzinnej firmy zajmującej się konserwacją urządzeń dźwignicowych. Strona nadal w budowie oczekuje na zlecenie zaimplementowania odpowiedniej treści.

Portfolio internetowe

Moje prywatne portfolio. Niestety nie zamieszczone w internecie, przez co nie mogę podać adresu URL do niego.

No reviews.