Krystian Fijał | e-seomedia.pl

Krystian Fijał | e-seomedia.pl

Joined on: 2018-11-20
Radgoszcz, Poland
Verified
SKILLS: advertorialarticleblogbusiness modelbuzzmarketingcopywritingdata analysise-commerceenglishFacebook AdsGoogle AdWordsguide textinstagramlinkedinmarket analysismarketing textmarket researchonline advertisingpozyskiwanie klientówpre-sell textsearch optimizationseoseo auditsocial mediatext editingwordpress

Kreatywny SEO copywriter z pasją. Z zawodu jestem logistykiem - dzięki temu dokładnie poznałem taki temat jak np. marketing. Obecnie pracuję dla agencji reklamowych i interaktywnych oraz na zlecenie klientów indywidualnych. Doskonale znam zasady tworzenia treści SEO. Moje trzyletnie doświadczenie pozwoliło mi nabyć umiejętności, dzięki którym potrafię przyciągnąć potencjalnego odbiorcę do danego produktu lub usługi. Zlecone mi projekty wykonuję rzetelnie oraz terminowo.

Zajmuję się również tworzeniem prostych stron WWW, analizą i optymalizacją witryn pod kątem SEO, content marketingiem, a także tworzę kompleksowe modele biznesowe oraz dokonuję badań rynku i konkurencji dla moich klientów.

Jestem założycielem serwisu https://e-seomedia.pl/

Przemyślana budowa Twojej strony internetowej oraz odpowiedni marketing to klucz do sukcesu!

 • COPYWRITING | CONTENT MARKETING
  • artykuły, wpisy na blog
  • teksty marketingowe
  • teksty specjalistyczne
  • teksty na podstrony ofertowe lub strony zewnętrzne
  • opisy produktów, kategorii
 • MARKETING INTERNETOWY
  • tworzenie stron WWW (landing page, portfolio, wizytówki),
  • audyt i optymalizacja witryn pod SEO
  • modele biznesowe
  • badania rynku i konkurencji
  • prowadzenie profili w mediach społecznościowych

Kontakt: fijalkrystian@gmail.com

DNS Group

Współpraca z DNS pozwoliła mi nabrać masę nowego doświadczenia. Głównym obszarem działania agencji interaktywnej DNS Group jest tworzenie stron internetowych. Dzięki działowi marketingu internetowego zbudowanemu w oparciu o doświadczonych specjalistów SEO z wieloletnim stażem agencja prowadzi skuteczne pozycjonowanie stron internetowych oraz sklepów.

https://dnsgroup.pl/ download:

iCEA | 01.2019 - do teraz

iCEA to agencja interaktywna, którą tworzą specjaliści od SEO i SEM, copywriterzy, web-developerzy. Praca dla tej firmy to ciągłe szlifowanie moich umiejętności i nabywanie jeszcze większego doświadczenia w dziedzinie copywritingu oraz pozycjonowania.

https://www.grupa-icea.pl/ download:

Audyt SEO i optymalizacja | Pozycjonowanie

Zwiększ ruch na stronie dzięki optymalizacji. Naprawa błędów, wartościowy content i użycie fraz long-tail przykuje uwagę algorytmów oraz użytkowników, którzy chętnie odwiedzą Twoją witrynę. Dobranie właściwych słów kluczowych i merytoryczny content to ważne elementy, które pozwolą Ci zaistnieć w wynikach wyszukiwania. Zamów audyt SEO i optymalizację - zacznij pozycjonować Twoją stronę lub sklep internetowy.

download: Audyt SEO oraz optymalizacja od e-seomedia.pdf

Neness.pl

Opisy produktów skierowane do kobiet - około 100 tysięcy znaków. Nie takie damskie kosmetyki straszne jak je malują!

https://neness.pl/ download: Krem na Noc Głęboka Regeneracja.pdf

Link Building

Pozyskiwanie linków ze źródeł zewnętrznych dla sklepów i stron internetowych.

download:

Teksty specjalistyczne

Tworzenie treści specjalistycznych wysokiej jakości nie jest mi obce. Podczas swojej pracy dokonuję głębokiego researchu na dany temat. Odnoszę się do badań naukowych bądź literatury jeśli jest to konieczne. Unikalne treści, które niosą za sobą konkretne i przydatne informacje, to znakomity sposób na przyciągnięcie odbiorców. Skorzystaj z oferty i zamów artykuł lub wpis na bloga, który poza zgodnością z zasadami SEO, zainteresuje użytkowników. Firmowy blog to również znakomite miejsce na pozycjonowanie long-tail. Wartościowy i merytoryczny content jest wynagradzany przez wyszukiwarki i pomaga w wynikach wyszukiwania.

https://docs.google.com/document/d/1xmS9jByDYk3BU7YL56d7e9P0mwrdWhYfZ52ovQspN1A/edit?usp=sharing download: Pozyskiwanie linków - wpływ na pozycje Google.pdf

Badania rynku i konkurencji | Research

Zanim sprzedasz swój produkt zbadaj rynek i sprawdź co ma do zaoferowania konkurencja. Wszystkie informacje otrzymasz w kompleksowym raporcie.

Modele biznesowe | Marketing internetowy

Chcesz rozwinąć skrzydła w biznesie? Planujesz rozwój firmy? Stworzę dla Ciebie profesjonalny model biznesowy, abyś wszystkie ważne informacje miał zawsze na wyciągnięcie ręki.

download: Pierwsze strony Modelu Biznesowego.pdf

e-seomedia.pl

e-seomedia.pl to serwis internetowy, którego jestem założycielem. Świadczymy usługi z zakresu marketingu internetowego (SEO copywriting, content marketing, zarządzanie Social Media, badania rynku i konkurencji) oraz pozycjonowania witryn (audyt SEO, optymalizacja, link building).

https://e-seomedia.pl download:

Dwa teksty - artykuły

experience: positive | written:

Comment: Dobrze napisane teksty, polecam.

Freelancer's reply: Dziękuję za pozytywną opinię - również polecam zleceniodawcę. Osoba zlecająca pracę wie czego chce i daje jasne wytyczne co do realizacji zadań.

See all opinions...