nizio_studio

nizio_studio

Joined on: 2019-03-08
Warszawa, Poland
Verified
SKILLS: adobe after effectadobe photoshopadobe photoshop lightroomadobe premieradvertisement videoColor CorrectionColor Gradingdrone videooutddor photographyphoto editionphotographyportrait photographypromotional videosocial mediavideovideoblogvideo editingvideo editing

Cześć, nazywam się Arkadiusz Nizio i od bardzo dawna pasjonuje się fotografią oraz filmem.

Od najmłodszych lat w zaciszu domowym montowałem filmy, zaczynając od słabych nagrań z telefonów komórkowych, a kończąc na profesjonalnych ujęciach z wykorzystaniem bardzo dobrego sprzętu.

Początki mojego amatorskiego hobby nie zapowiadały, iż będę zajmował się tym w przyszłości. Jednak po latach spędzonych przy montażu różnego rodzaju filmów oraz fotografowaniu tak na prawdę wszystkiego co mnie otaczało i po drodze poznaniu ogromnej ilości serdecznych ludzi, doszło do mnie że odnalazłem drogę na której jestem na prawdę szczęśliwy.

Przez cały ten okres doskonaliłem swoje umiejętności podglądając liczne grono twórców oraz uczyłem się sam korzystając z wiedzy internetowej. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach począwszy od sprzętu fotograficznego, aż do finalnego montażu filmu. Chciałbym dzielić się moją pasją z innymi ludźmi, cieszyć się tym co robię, a przy tym widzieć uśmiech na twarzy osób, które doceniają profesjonalne podejście i trud włożony w pracę.

Stworzyłem więc moją firmę pod nazwą Nizio Studio, aby pomóc Tobie uwiecznić chwile, które są dla Ciebie ważne. Stworzyć reklamę dla twojej firmy, aby była wyróżniającą się spośród innych. Stworzyć pamiątkę z rodzinnej uroczystości, czy też z dużej imprezy okolicznościowej. Być może potrzebujesz reklamy swojego produktu, to również zachęcam do kontaktu.

Stworzę dla Ciebie coś niezwykłego !

Przykładowa realizacja oraz montaż wideo: - https://www.youtube.com/watch?v=QA3ssnRioEg - https://www.youtube.com/watch?v=aKyIzc9fByg