Client Success Manager

Zlecenie zamknięte
no avatar
Talentplace
Kategoria zlecenia:
Inne prace biurowe

Do negocjacji

Umiejętności:

Do naszego zespołu Talentplace poszukujemy Client Success Managera, którego rolą będzie zarządzanie zespołem zdalnych rekruterów i współpraca z naszymi Klientami.

Twoje zadania:

● Nadzór i efektywne zarządzanie pracą podległego zespołu rekruterów zdalnych (na początku

będziesz zarządzał maksymalnie zespołem ⅔ osobowym);

● Koordynacja pracy zespołu poprzez delegowanie zadań, rozliczanie efektów pracy, wyznaczanie

celów oraz udzielanie merytorycznego wsparcia w zakresie strategii rekrutacyjnej i ewaluacji

kompetencji kandydatów (to Ty będziesz pierwszą osobą, z którą Zespół rekruterów będzie się

kontaktował i która będzie mogła pomóc w kryzysie);

● Przygotowywanie raportów i analiz z zakresu prac prowadzonych przez podległy zespół,

● Reprezentowanie Talent Place w kontaktach z klientem w zakresie postępów w realizacji

zleconych projektów rekrutacyjnych.

Wymagania:

● Min. 3 letnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej (w szczególności branża BPO/SSC, inżyniering,

finanse,IT),

● Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu (mile widziana praca z zespołami pracującymi

zdalnie),

● Doświadczenie w pracy z klientem w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych,

● Proaktywność w podejmowaniu działań, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, umiejętność

prowadzenia kilku projektów jednocześnie,

● Samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

● Chęć działania w dynamicznym środowisku i nastawienie na realizację celów z sukcesem

Oferujemy:

● Pracę w 100% zdalną i elastyczną;

● Partnerską współpracę z największymi firmami w Polsce i za granicą,

● Udział w tworzeniu rewolucyjnego modelu rekrutacji i satysfakcję z pracy,

● Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy,

● Pracę w przedsiębiorczym i dynamicznym zespole,

● Wspaniałą atmosferę wśród ludzi zmieniających rynek rekrutacji na lepsze,

● Dostęp do platformy e-learningowej skillveo.com

Miejsce wykonania:

Praca zdalna

Zlecenie w liczbach:

15-20h tygodniowo