Client Success Manager

This job is closed

Settle at least one deal via useme to enable the posting of multiple versions of offers (e.g. cheaper and more expensive).

Details

Do naszego zespołu Talentplace poszukujemy Client Success Managera, którego rolą będzie zarządzanie zespołem zdalnych rekruterów i współpraca z naszymi Klientami.

Twoje zadania:

● Nadzór i efektywne zarządzanie pracą podległego zespołu rekruterów zdalnych (na początku

będziesz zarządzał maksymalnie zespołem ⅔ osobowym);

● Koordynacja pracy zespołu poprzez delegowanie zadań, rozliczanie efektów pracy, wyznaczanie

celów oraz udzielanie merytorycznego wsparcia w zakresie strategii rekrutacyjnej i ewaluacji

kompetencji kandydatów (to Ty będziesz pierwszą osobą, z którą Zespół rekruterów będzie się

kontaktował i która będzie mogła pomóc w kryzysie);

● Przygotowywanie raportów i analiz z zakresu prac prowadzonych przez podległy zespół,

● Reprezentowanie Talent Place w kontaktach z klientem w zakresie postępów w realizacji

zleconych projektów rekrutacyjnych.

Wymagania:

● Min. 3 letnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej (w szczególności branża BPO/SSC, inżyniering,

finanse,IT),

● Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu (mile widziana praca z zespołami pracującymi

zdalnie),

● Doświadczenie w pracy z klientem w zakresie realizacji procesów rekrutacyjnych,

● Proaktywność w podejmowaniu działań, poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, umiejętność

prowadzenia kilku projektów jednocześnie,

● Samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

● Chęć działania w dynamicznym środowisku i nastawienie na realizację celów z sukcesem

Oferujemy:

● Pracę w 100% zdalną i elastyczną;

● Partnerską współpracę z największymi firmami w Polsce i za granicą,

● Udział w tworzeniu rewolucyjnego modelu rekrutacji i satysfakcję z pracy,

● Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy,

● Pracę w przedsiębiorczym i dynamicznym zespole,

● Wspaniałą atmosferę wśród ludzi zmieniających rynek rekrutacji na lepsze,

● Dostęp do platformy e-learningowej skillveo.com

Tags

recruitment

Place or location:

Praca zdalna

The job in figures:

15-20h tygodniowo

Offers (3)

Ania34
registered:
posted:
Offer visible to Employer
Mariola Kołoczek
registered:
posted:
Melisa Raczyk